СТОЛТЕНБЕРГ: НАТО ПРОДОВЖУЄ ПІДТРИМУВАТИ УКРАЇНУ

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що не зважаючи на критику з боку РФ, НАТО надалі підтримуватиме Україну.

         Критика Росією НАТО за підтримку України є безпідставною, адже кожна незалежна нація має право попросити про допомогу у Альянсу.

         Як повідомляє інформаційне агенство «Європейська правда», про це повідомив генсекретар НАТО Йенс Столтенберг.

         «Росія критикує нашу підтримку Україні. Але Україна — незалежна держава, і вона попросила про поміч. Це абсолюто законне право будь-якої країни попросити про допомогу і отримати її. Тому немає причин критикувати нас за надання підтримки  демократичному уряду», – підкреслив Столтенберг.

         Він нагадав, що НАТО надає допомогу Україні через декілька цільових фондів у сфері логістики, менеджменту, реформування військового сектору. «Ми створили комісію Україна-НАТО, яка служить основою для нашої політичної і практичної співпраці. Очевидним є те, що завжди можна зробити більше. Ми співпрацюємо з українцями у всіх сферах, де можливе надання допомоги: політика і застосування практики», – додав генсек.

         Столтенберг відмітив, що одним із найбільших досягнень саміту НАТО у Варшаві є те, що Альянс сформулював політику по відношенню до Росії, а саме: підвищення бойової готовності і політичний діалог.

         «На мою думку, не існує жодних протирічь у тому, щоб посилювати рівень оборони  і, водночас, вести діалог. Натомість, коли ми впевнені в своїх стримувальних військах, їх обороноздатності, можна і проводити політичний діалог з Російською Федерацією. Ми змушені брати участь в політичному діалозі з Росією, адже вона — наш найбільший сусід, а також з метою уникнення подібних інцидентів, які трапились в Туреччині”,  – додав генеральний секретар НАТО.

Оригінальний текст :  http://true-news.info/stoltenberg-nato-will-continue-to-support-ukraine/

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *