На “Newsweek Europe” висвітлено матеріали щодо заяви України …про зраду російського солдата на сході держави.

Київська військова розвідка оприлюднила фото російського паспорта (документа) чоловіка.

 

Військова розвідка України повідомляє, що військовослужбовець РФ, який перебував на Сході України, здався і надав інформацію про наявність проросійських сил в регіоні.

Українські силовики боролися проти озброєних сепаратистських угрупувань на сході України, а саме на Донецькій та Луганській областях (відомі під загальною назвою Донбас) починаючи з 2014 року. Україна та її партнери в НАТО неодноразово вказували на присутність військовослужбовців РФ, які керували сепаратистським рухом, та їх техніки на території України. Проте Росія спростовує цю інформацію у своїх офіційних заявах. В результаті такого, РФ ніяким чином не вважає  себе причетною до військового конфлікту.

Українські Збройні сили, дислоковані поблизу лінії зіткнення (ATO) повідомили про утримання під вартою Дениса Сидорова, який стверджує, що є уродженцем Москви і входить до лав Збройних сил РФ.

Згідно з повідомленням на сторінці Facebook, 35-річний військовослужбовець російської мотострілкової бригади здався українським військовим в районі міста Широка Балка. Імовірно, він передавав українським військовим інформацію щодо російських формувань на цій території.
Військовослужбовець підтвердив підозру про те, що відбулась зміна  в командуванні підрозділу, тобто полковник Олексій Бердніков перейняв пост від Ігоря Тимофєєва. Сидоров також повідомив українській стороні, що велика кількість російських військ просувається через територію України.

Міністерство оборони Росії не відреагувало на прохання про надання коментарів.

Текст оригіналу: http://europe.newsweek.com/ukraine-reports-russian-soldier-surrender-east-donbas-497498?rm=eu

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *