Британія запевняє, що підтримуватиме Україну незалежно від членства в ЄС

Під час візиту до України в середу міністр закордонних справ Сполученого Королівства Борис Джонсон зазначив, що Британія продовжує політику накладання санкцій щодо Росії, а також додав, що незважаючи на рішення про вихід з ЄС, позиція Лондона щодо Києва залишається незмінною.

         Джонсон додав, що підтримує зусилля міністрів закордонних справ Німеччини та Франції, які також були на переговорах в Києві,  у  досягненні тривалого припинення вогню, визначеному Мінськими домовленостями.

         Міністр зазначив, що виконання Мінських угод  затягнулося на тривалий час, але це — єдиний спосіб врегулювання збройного конфлікту на Донбасі, що розпочався після анексії Російською Федерацією Криму в 2014 році.

         «Це очевидно, що саме Росія повинна зробити перші кроки задля забезпечення безпеки», – повідомив міністр закордонних справ Великої Британії на прес-конференції зі своїм колегою Павлом Клімкіном, і додав «Але, водночас, обидві сторони повинні докладати зусиль щоб був відчутний прогрес в Мінському процесі».

         До того ж, міністр зазначив, що Москва заперечує звинувачення України та НАТО про те, що Росія допомагає сепаратистам, забезпечуючи їх озброєнням та людськими ресурсами.

Текст оригіналу : http://in.reuters.com/article/ukraine-crisis-johnson-idINKCN11K2MO

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *