СПОВІДЬ ОДНІЄЇ ІЗ ПРАЦІВНИЦЬ «ФАБРИКИ ТРОЛІВ» В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ

 

Всередині «Міністерства правди»

 

         Самі ж працівники інформаційного агентства «Internet Research Agency» («Агенція інтернет-досліджень») називають його «Міністерство правди». З минулого року світові ЗМІ передають новини, які надходять з «фабрики тролів» в Санкт-Петербурзі. Співробітникам цього агентства платять за поширення прокремлівської пропаганди в соцмережах або ж за коментування новинних сайтів. Радіо «Свобода» взяло інтерв’ю в «донощиці» цього агентства  Ольги Мальцевої, яка пішла на підвищення минулого тижня.

         Агентство також стоїть за успішною дезінформацією про сумнівну хімічну катастрофу в штаті Луїзіана (США), так зване поширення «вірусу Ебола» в м. Атланта. Раніше цього року тролі намагалися вплинути на референдум  в Нідерландах щодо угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, поширивши «фейкове» відео в якому містяться терористичні погрози Голландії з боку батальйону Азов.

         Коли ситуація в Сирії погіршилась, нас заставляли писати багато про Сирію. Але, в основному, ми писали про Україну”, – розказує про свою роботу пані Мальцева, яка робила пости в блогах. Вона також допомогла з певною інформацією, що показує зв’язок між ”фабрикою” та атаками на російських опозиційних активістів.

         Пані Мальцева мала також дуже цікаву розмову зі своїм колишнім начальником, в ході якої стало очевидно, що вона хоче публічно заявити про те, чим займається на роботі. “Він запропонував мені гроші за те, щоб я мовчала і не розказувала нічого про агентство в мережі Інтернет. Вони сказали мені, що я перетворюсь на свого роду скаженого активіста опозиції, а також, що я зробила неправильно, захотівши про все розказати. Вони сказали, що скоро  ж у мене буде дитина і  навіщо мені уся ця  суєта”, – розповіла Ольга.

         Ще декілька цікавих деталей про роботу прокремлівських тролів:

– щоденна робота тролів становить 12 год. на день, 135 коментарів за зміну. І все це за 45000 рублів (€615) в місяць.

– Яким чином агентство прореагувало на вбивство  лідера російської опозиції Нємцова? Тролі отримали завдання припинити будь-яку роботу з інших тем та сфокусуватись на поширенні дезінформації про те, хто вбив лідера опозиції, і звинувачувати в цьому Україну, Америку або ж самих російських опозиціонерів. Про це розповідається у литовському фільмі “Війна 2020”.

Оригінальний текст : http://us11.campaign-archive1.com/?u=cd23226ada1699a77000eb60b&id=dcbbfe4566#Inside the Ministry of Truth

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *