Засідання високого рівня Генасамблеї ООН на тему біженців та мігрантів

Президент України Петро Порошенко сказав, що світова спільнота не має права закривати очі на бомбардування Росією цивільних об’єктів в сирійському Алеппо та на українському Донбасі.

Як повідомляє прес-служба президента України, під час виступу на засіданні високого рівня Генасамблеї ООН на тему біженців та мігрантів, Порошенко наголосив, що найбільшим ворогом людства є «зовнішня агресія та підтримка тероризму на державному рівні».

  «Російська збройна агресія змусила близько 1,8 мільйонів українців шукати нового дому в межах країни. Через це Україна опинилася серед першого десятка країн з найбільшою кількістю переміщеного населення», – сказав Петро Порошенко.

За словами Глави держави, усі зусилля світового співтовариства будуть марні, якщо не усунути першопричини проблеми, а саме зовнішню агресію та порушення міжнародного права.

«Ми не маємо права закривати очі на бомбардування Росією цивільних об’єктів в сирійському Алеппо чи на українському Донбасі. Йдеться не лише про дотримання гуманітарних принципів», – сказав Петро Порошенко

 Президент подякував всім урядам та гуманітарним партнерам за підтримку України в цей тяжкий час, але при цьому зазначив, що «ми не можемо постійно перебувати в режимі реагування».  «Нам потрібне остаточне та стале вирішення проблеми, а саме припинення російської агресії проти України», – сказав він.

Оригінальний текст: http://www.haberler.com/bm-multeci-ve-gocmenler-zirvesi-8786994-haberi/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *