Президент України зустрівся з Міністром торгівлі США

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з Міністром торгівлі США Пенні Прітцкер, яка на чолі делегації США прибула з робочим візитом до України на заходи, присвячені 75-й річниці трагедії у Бабиному Яру.

Голова держави подякував Міністру торгівлі за підтримку України у захисті суверенітету та територіальної цілісності, а також наданні фінансової та технічної допомоги проведенню реформ.

«Нещодавнє рішення щодо надання кредитних гарантій від США є визнанням наших здобутків, так само як і рішення МВФ щодо видачі чергового траншу», – наголосив Петро Порошенко, додаючи, що це є суттєвою фінансовою допомогою реформам.

Президент позитивно оцінив плани відомих американських корпорацій “Cargill”, “Bunge” та “General Electric” збільшити обсяг інвестицій в Україну. Він також запросив представників американських компаній на засідання Національної інвестиційної ради.

Під час свого третього за останні два роки візиту до України Міністр торгівлі США зауважила: “Кожного разу мені розповідають про ваші надзвичайні зусилля та величезний потенціал України. Два роки тому  розпочавши ключові реформи, ваша країна продовжує впроваджувати важливу програму МВФ, яка гарантує  надання фінансової допомоги не лише від МВФ, а й від Сполучених Штатів. Ви створили установи, які забезпечують верховенство права та борються із корупцією. Ви вдосконалили систему державних закупівель та забезпечили прозоре декларування майна держслужбовців”.

Водночас, вона підкреслила, що необхідно ще багато чого зробити, і що США готові надавати подальшу допомогу Україні у реформуванні.

Говорячи про цьогорічне надання урядом Сполучених Штатів кредитних гарантій на суму 1 млрд доларів, Міністр торгівлі США зауважила: “Ця кредитна гарантія свідчить про нашу впевненість у тому, що Україна виконає вкрай необхідні економічні та антикорупційні реформи”.

На зустрічі також були присутні представники бізнесу США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *