Туреччина: «Ми за мирне вирішення проблеми в Україні»

Речник Міністерства закордонних справ Туреччини Танжу Білгіч дав відповідь на запитання стосовно підписання “Рамкового рішення про відведення сил та озброєння” у деяких регіонах сходу України.

Речник Міністерства закордонних справ Туреччини Танжу Білгіч: «Ми докладемо усіх зусиль, аби допомогти Україні знайти мирне вирішення кризи в рамках її територіальної цілісності та міжнародного права»

28 вересня 2016 16:49

Білгіч, який говорив на цю тему 28 вересня, сказав таке: « Ми докладемо усіх зусиль, аби допомогти Україні знайти мирне вирішення кризи в рамках її територіальної цілісності та міжнародного права. У зв’язку з цим, ми з радістю зустріли підписання сторонами “Рамкового рішення про відведення сил та озброєння” у результаті домовленості, яка була досягнута у Тристоронній контактній групі ОБСЄ, та одночасно у Робочій групі з питань безпеки, що знаходиться під керуванням Посла Ертугрула Апакана, який очолює Спеціальну моніторингову місію ОБСЄ. Ми сприймаємо згадане рішення як таке, що забезпечує важливий внесок у зусилля щодо досягнення остаточного миру та, зберігаючи наміри сторін у цьому напрямку, сподіваємось, що воно стане кроками у напрямку впровадження домовленості.»

Текст оригіналу: http://qha.com.ua/tr/siyaset/turkiye-quot-ukrayna-da-bariscil-cozumu-destekliyoruz-quot/149232/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *