Товарообіг України та Туреччини перевищує 2 млрд. доларів

Кроки щодо розширення та розвитку економічної та торгівельної співпраці між Україною та Туреччиною тривають.

Кроки щодо розширення та розвитку економічної та торгівельної співпраці між Україною та Туреччиною тривають. Таким кроком є зустріч представників Державної фіскальної служби України та  делегації Міністерства митниці і торгівлі Турецької Республіки.

Відповідно до заяви речника  Державної фіскальної служби України, сторони обговорили спрощення митних процедур та умови взаємного розвитку співпраці для українсько-турецького бізнесу.

Під час зустрічі наголошувалось на важливості розвитку співпраці між митними органами України та Туреччини. Також було підкреслено, що існують гарні передумови для активної співпраці в рамках Світової Організації Торгівлі та Організації Чорноморського Економічного Співробітництва.

У заяві повідомляють, що товарообіг між Україною та Туреччиною з початку 2016 року склав понад 2 млрд дол., з яких 1,4 млрд дол. — це експорт, а 667 млн дол. — імпорт.

Між іншим товарообіг між Україною і Туреччиною у 2012 році порівняно з попереднім роком збільшився на 7,8% і становив 6,2 млрд. доларів.

 Посилання на оригінал статті: http://www.haberler.com/ukrayna-nin-verileri-turkiye-ile-ticaret-hacmi-2-8844955-haberi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *