Не зважаючи на дипломатичну напругу, Путін, Меркель та Олланд проведуть переговори по Україні

Незважаючи на зростаючи напругу у дипломатичних стосунках через Сирію, лідери Росії, Франції та Німеччини планують зустрітися «найближчим часом» у Берліні щоб поновити зусилля досягти миру в Україні.

В середу президент Росії Володимир Путін мав телефонну розмову з  президентом Франції Франсуа Олландом та канцлером Німеччини Ангелою Меркель, повідомили в адміністрації Олланда.

В заяві зазначено, що вони домовились про те, що зустріч має бути «конструктивна та ефективна» і спрямована на припинення вогню в Україні та пошук шляхів проведення вільних виборів. Однак, перспектива швидкого вирішення конфлікту між Української владою та проросійськими сепаратистами ще дуже далека.

В адміністрації Меркель також додали, що організація такої зустрічі вимагає багато роботи та приготувань.

Однак, телефонна розмова означає, що дипломатичні шляхи для вирішення українського питання все ще існують, не дивлячись на те, що Росія заблокувала резолюцію Франції в ООН щодо Сирії, а Франція звинуватила Росію у військових злочинах, через що , вірогідно, Путін скасував свій візит до Парижу.

У звіті, Кремль заявив, що у телефонній розмові Путін висловив сподівання, щодо врегулювання ситуації у Сирії  під час зустрічі, запланованої на суботу у Лозанні, Швейцарія, в якій візьмуть участь провідні дипломати США, Росії та інших країн.

Посилання на оригінальний текст : http://abcnews.go.com/International/wireStory/amid-tensions-putin-hollande-merkel-hold-ukraine-talks-42753274

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *