Шульц, Туск і Столтенберг очікують на продовження санкцій щодо Росії

Продовження дії санкцій є необхідним у зв’язку із відсутністю результатів з боку Росії

         «Важливим є те, щоб залишити відкритими двері для діалогу з Москвою. Але при цьому необхідно зберегти стабільну позицію і неподільність країн Заходу» – наголосили глава Європейської Ради Дональд Туск, глава Європарламенту Мартін Шульц та генсекретар НАТО Йенс Столтенберг на прес-конференції форуму в Німеччині 10 листопада.

         Йенс Столтенберг закликав до  встановлення конструктивних відносин з Росією, але вести діалог з Москвою «можна лише тоді, коли ми є сильними», – цитує агенство DPA.

         Дональд Туск також вважає, що потрібно мати добрі відносини з Росією, але, водночас, з того часу як була продовжена дія санкцій щодо Москви у зв’язку із її діями на Україні після анексії Криму, багато що змінилось. Ось тому за словами Туска можлива подальша пролонгація санкцій, бо в іншому випадку це виглядатиме як повна капітуляція з боку ЄС.

         Потім Мартін Шульц підкреслив, що можна дати оцінку діяльності Росії, проте варто залишити відкритим шлях для ведення діалогу. І додав, що очікує продовження дії санкцій проти Росії враховуючи той факт, що умови для їх скасування не були виконані.

         Варто зазначити, що глава Бюро національної безпеки Польщі Павло Солох після зустрічі в Києві з секретарем РНБО Олександром Турчиновим виразив переконання, що санкції ЄС щодо Росії повинні бути збережені і продовжені до того часу поки не буде оцінено причини  їхнього накладання.

http://wschodnik.pl/polityka/item/8201-schulz-tusk-i-stoltenberg-oczekuja-przedluzenia-sankcji-wobec-rosji.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *