Реальність в ДНР крутіша за будь-який фейк. Репортаж французьких журналістів.

Два роки тому, після проголошення «Донецької Народної Республіки» почалися протистояння між українською стороною та сепаратистами. Після створення армії ДНР постало питання : на чиї гроші вона існує? Журналісти каналу France24 провели розслідування, щодо фінансування та забезпечення республіки і спробували розкрити таємницю, яку старанно намагаються приховати в ДНР.                                                                                                    Росія цілком заперечує будь-яку причетність до війни на сході України, але журналістам вдалося на власні очі пересвідчитися в тому, що Росія бере активну участь не лише у бойових діях, але й у повсякденному житті республіки.

Не дивлячись на припинення вогню, про яке сторони домовилися ще у вересні 2014 року, на сході України щодня виникають сутечкі між українською армією та проросійськими сепаратистами, що об’єдналися у так звану “Донецьку Народну Республіку”.

Росія заперечує зв’язок із сепаратистами та участь у інформаційній війні. Однак, присутність Росії у житті ДНР беззаперечна, та не лише не полі бою, але й у багатьох сферах економіки.

Посилання на оригінальне джерело: http://www.france24.com/en/search/?Search%5Bterm%5D=alina+volochin&Search%5Bpage%5D=1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *