Україна та Норвегія підписали угоду про співпрацю

Рамкова угода про фінансову та технічну співпрацю — основа для впровадження нових проектів та залучення інвесторів.

Україна та Норвегія підписали рамкову угоду про технічну та фінансову співпрацю у сфері залучення міжнародної технічної допомоги, про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

З української сторони документ був підписаний заступником Міністра економічного розвитку Юлією Ковалів. «Норвегія протягом довгого часу підтримувала Україну на міжнародній арені, уряд країни намагається поглибити двосторонню економічну співпрацю та залучити інвестиції. Угода, яку ми підписали, — є потужним сигналом для норвезьких інвесторів про те, що уряд позитивно оцінює прогрес реформ України», — зазначила вона.

За словами заступника Міністра економічного розвитку та торгівлі Максима Нефьодова, який  брав участь в підготовці угоди, договір створить правову базу для україно-норвезької співпраці у залученні міжнародної технічної допомоги.

«Рамкова угода демонструє стабільне підґрунтя для впровадження різноманітних проектів технічної допомоги. На основі цього документа Україна зможе отримати допомогу від норвезьких партнерів», — зазначив Нефьодов.

Як повідомлялося раніше, обсяг допомоги Україні від Норвегії, який станом на 2015 рік нараховував 310 млн норвезьких крон (36.5 млн євро), здебільшого був направлений на стабілізацію макроекономіки, розвиток енергетики, енергозаощадження, радіаційної безпеки, торгівлі, просуванню європейської інтеграції, а також гуманітарної допомоги.

Посилання на оригінальне джерело : http://true-news.info/ukraine-and-norway-signed-a-cooperation-agreement/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *