Поліція провела антитерористичну операцію

З ранку по всій країні було реалізовано антитерористичну операцію. В п’яти землях Німеччини поліція здійснила наліт на кілька будинків.

Поліція одночасно провела обшуки у12 помешканнях, а також у гуртожитках для біженців в Тюрінгії, Гамбурзі, Північному Рейні-Вестфалії, Саксонії та Баварії, повідомило відомство кримінальної поліції Тюрінгії.

Розслідування щодо російських громадян

            Передумовою до дій поліції було розслідування, яке велось з 2015 року проти 28-річного громадянина Росії, якого підозрювали в підготовці серйозного терористичного акту. Обвинувачений має чеченські коріння. Він планував приєднатися до бойовиків “Ісламської держави” (ІД) в Сирії.

В ході розслідування виникла підозра, що вищезгаданий громадянин РФ та ще 10 чоловіків та три жінки з російськими паспортами, що подали прохання про отримання притулку в Німеччині, надавали терористам фінансову підтримку.

Затримання в Зулі

Слідчі поділилися першими результатами пошуків, які були проведені спеціальними силами з Тюрінгії та інших провінцій, а також іншими посадовцями.

За інформацією  медіа Тюрінгії, операції було проведено в Зулі, Шмалькальдені, Гільбургаузені та Єні, а в землі Північний Рейн-Вестфалія — в Дортмунді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *