Жорстокі бої тривають на сході України

Авдіївка, Україна – В Україні повідомили про ще одного загиблого протягом доби солдата та поранених на сході країни, де продовжуються жорстокі бої між урядовими військами та проросійськими повстанцями.

У середу зранку постріли з важкої артилерії можна було почути у центрі міста, яке є головним об’єктом протистояння – Донецьку. Через загострення ситуації, яке почалося наприкінці минулого тижня, у понеділок та вівторок загинуло 8 людей серед яких є цивільні, та більше 10 людей поранено з обох сторін.

В урядовому прес-центрі АТО повідомили про одного загиблого, 9 поранених військових та одного цивільного у вівторок.

У Макіївці, яка є підконтрольною сепаратистам околицею Донецька, було поранено двох шахтарів, які потрапили під обстріл на шляху до роботи у середу зранку, повідомляє ДАН (Донецьке Агентство Новин).

Бої активно тривають у районі Авдіївки, що на півночі Донецька під контролем сепаратистів. Люди залишились без електропостачання на декілька днів.

Через бої стало неможливим енергопостачання до Авдіївки, через що район залишився без світла та тепла на декілька днів. Постачання води вдалося відновити у вівторок.

Як повідомляє інформаційне агентство Associated Press (АП), біля Авдіївки зафіксували як з міста виїхав транспортер, що перевозив РСЗВ «Град», із вже порожніми носіями ракет.

Нагадаємо, що після підписання Мінської угоди у 2015 році обидві сторони зобов’язалися відвести важке озброєння, серед якого був і «Град».

У Донецьку місцеві жителі повідомили про безперервний вогонь та артилерійські залпи, які тривали цілу ніч і вранці з силою, якої не бачили тут вже декілька місяців. У середу вранці репортер АП побачив повстанські позиції артилерії в центрі міста.

Рада безпеки ООН у вівторок різко засудила застосування зброї сепаратистами, яке порушує Мінські угоди і закликала до «негайного повернення до режиму припинення вогню».

 

Посилання на оригінальне джерело : http://www.hawaiinewsnow.com/story/34395998/heavy-fighting-continues-in-eastern-ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *