ЗАБОРОНА ГЕЙ-КЛОУНА В РОСІЇ

Росія, яка вважає себе «важливою» і «непереможною» фігурою на міжнародній арені, що ладна захопити ледь не всю територію земної кулі, продовжує дивувати світ абсурдністю власних законів.

Так, минулого тижня американське видання «The Washington Post» опублікувало статтю, в якій ідеться про заборону в Росії Інтернет-мема, на якому зображено В. Путіна у вигляді «гомосексуального клоуна». Зазначається, що російський уряд відніс зображення з «нафарбованим» президентом до списку речей, що містять ознаки «екстремізму». Однак, якої саме картинки стосується така заборона представники російської влади так і не пояснили. За інформацією російського видання «The Moscow Times» це може бути ось таке зображення:

Сам мем із Путіним у «мейк-апі» зʼявився у 2013 році у відповідь на прийнятий в РФ закон, що забороняє пропаганду «нетрадиційних сексуальних стосунків» серед дітей .

Відтепер, російським громадянам, які захочуть висловити свою любов до президента, перепостивши схожі картинки, загрожуватиме покарання у вигляді 15 діб за ґратами або штраф у розмірі 3 тис рублів.

Ще один американський ресурс «Alter Net» наводить 10 кращих реакцій користувачів соцмереж з усього світу на нову заборону.

Однак, найбільшого резонансу набуло відео випуску «Вечірнього шоу зі Стефаном Колбертом» на американському телеканалі «CBS». (Для кращого розуміння Вашій увазі пропонується варіант із субтитрами: https://www.youtube.com/watch?v=XRyqbPP90XI
)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *