Трамп : Росія понесе відповідальність за війну в Україні

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що Росія буде нести відповідальність за свої дії в Криму та на сході України.

Таку заяву він зробив під час зустрічі з Президентом Італії Серджо Маттарелла та прем’єр-міністром Паолом Джентілоні.

“Президент Трамп підтвердив трансатлантичну єдність у процесі притягнення Росії до відповідальності за дії у Криму та на сході України. Він також зауважив, що надзвичайно важливим є примусити Росію дотримуватись зобов’язань покладених на неї у рамках Мінської угоди. Трамп, як усі лідери цивілізованих країн докладе усіх зусиль, щоб Росія понесла відповідальність за кожне втрачене від рук російських військових життя у ході кривавої війни проти сусідньої України”- йдеться у заяві Білого дому.

Раніше, держсекретар США Рекс Тіллерсон неодноразово запевняв Київ, що не допустить жодних пакетних домовленостей з РФ щодо України.

Адміністрація Трампа наполягає на тому, що санкції проти Росії діятимуть доки Москва повністю не зупинить агресію проти України та не поверне Крим.

Російські журналісти “здивовані такою заявою Трампа, та не приховують того, що не очікували почути таке від Президента США, та ще й у Європі.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *