У 2020 році в Україні вперше проведуть ПА НАТО

Пленарні сесії Асамблеї проходять двічі в рік. Зустрічі проходять на почергової основі в країнах – членах НАТО.

В 2020 році вперше в Україні відбудеться Парламентська асамблея НАТО.

Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради, представник України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко в Facebook.

Тільки – но отримала смс від голови нашої парламентської делегаціі в ПА НАТО, народного депутата Ірини Фріз з важливою …

Опубліковано Iryna Gerashchenko 8 жовтня 2017 р.

 «Тільки – но отримала смс від голови нашої парламентської делегаціі в ПА НАТО Ірини Фріз з важливою і прекрасною новиною. Вперше в 2020 році в Україні пройде Парламентська асамблея НАТО», – написала вона. Парламентська асамблея НАТО заснована у 1955 році і слугує консультативним міжпарламентським органом Північноатлантичного альянсу. Її головою є Майк Тернер, США. Пленарні сесії Асамблеї відбуваються двічі на рік. Зустрічі проходять на почерговій основі в країнах-членах НАТО.

Нагадаємо, що постійний комітет цивільного виміру безпеки ПА НАТО ухвалив проект резолюції, який передбачає розширення допомоги в сфері стратегічних комунікацій країнам-партнерам, зокрема Грузії, Молдові та Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *