У листопаді планується чергова зустріч Волкера і Суркова

Помічник президента РФ Владислав Сурков й спецпредставник США з питань України Курт Волкер можуть зустрітися в листопаді, після запланованого на 27 жовтня візиту Волкера до Києва.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє LB.ua.

Зустріч Суркова й Волкера в Белграді 7 жовтня завершилася без досягнення конкретних домовленостей, на ній Сурков нібито заявив, що Путін щодо ситуації на Донбасі “хотів би мати вигляд миротворця”.

Напередодні зустрічі, точної дати й місця якої поки не визначено, російська сторона конкретизує своє бачення щодо пропозицій західних партнерів, зокрема щодо мандату миротворців.

7 жовтня в Белграді Волкер і Сурков обговорили перемир’я на Донбасі.

Це не перша зустріч Волкера й Суркова. 21 серпня в Мінську в закритому для журналістів режимі пройшли їх тригодинні переговори. Представник Росії назвав зустріч “корисною та конструктивною”. Волкер заявив, що Сурков здався йому “дуже розумним і дуже просунутим”.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *