Канада скасувала для України 98% обмежень у рамках угоди про ЗВТ

У свою чергу, Україна планує скасувати 99% обмежень для Канади протягом наступних 7 років.

Україна в найближчі сім років скасує для Канади 99% тарифів і обмежень в рамках зони вільної торгівлі, Канада на поточний момент вже скасувала 98% обмежень.
Про це повідомляється на сайті урядового порталу. У повідомленні наголошується, що сторони забезпечують взаємний доступ до державних закупівель, вирівнюють екологічні стандарти, стандарти праці, захисту прав інтелектуальної власності.

“Потенціал для подальшого зростання значний: у рамках впровадження Угоди про зону вільної торгівлі Канада відмінила вже 98% тарифів і обмежень, Україна – 72% і протягом 7 років доведе цей показник до 99%”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, 31 жовтня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів зустріч з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо, під час якої сторони обговорили посилення політичного діалогу і розширення зони вільної торгівлі на сферу послуг і інвестицій. Голови урядів також обговорили пріоритети головування Канади в G7 в 2018 році.

Домовилися, що під час майбутнього саміту Великої сімки в червні 2018 року українське питання буде розглянуто в контексті зміцнення безпеки і забезпечення миру, в питаннях координації міжнародної підтримки українських реформ. Сторони обговорили також ситуацію на сході України і можливості розгортання в Донбасі миротворчій операції під егідою ООН.

Нагадаємо,  раніше INOZMI.info повідомляв, що зона вільної торгівлі між Україною та Канадою почала діяти 1 серпня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *