Мінфін США заборонив американцям брати участь в енергетичних проектах РФ

Громадянам США відтепер заборонено брати участь в низці енергетичних проектів Росії, зокрема підтримувати видобування нафти.

 

У вівторок, 31 жовтня Міністерство фінансів США оприлюднило рішення про заборону громадянам США та американським компаніям вивозити, реекспортувати товари чи надавати послуги (за виключенням фінансових) або технології на підтримку розвідки чи видобування глибоководних, арктичних шельфових чи сланцевих проектів, що можуть видобувати нафту на території РФ, чи у морській зоні, затвердженій РФ.

Про це йдеться на сайті Мінфіну США.

У своєму розпоряджені Міністерство фінансів посилається на постанову від 2014 року щодо блокування власності осіб, “що сприяють ескалації конфлікту в Україні”, та на заходи протидії негатитвного впливу РФ у Європі та Євразії.

Дія цього акту пошириться на проекти, реалізація яких запланована на 29 січня 2018 року та пізніше.

Наприкінці вересня Мінфін США повідомляв про введення нових санкцій проти РФ, що набудуть чинності у листопаді 2017 року. Зокрема, обмежувальні заходи стосуватимуться скорочення максимального терміну ринкового фінансування потрапивших до санкційного списку російських банків до 14 днів, а нафтогазовизх компаній – 60 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *