Екс-голова Yahoo звинуватила російських хакерів у взломі 3 млрд акаунтів

Про хакерську атаку на користувачів Yahoo стало відомо у грудні минулого року.

Колишній генеральний директор американської компанії Yahoo Мариссе Майєр звинуватила Росію в крадіжці 3 млрд облікових записів користувачів системи протягом 2013 році.

Про це повідомляє Reuters.

“Ці взломи (акаунтів, – ред.) сталися під час мого перебування на посаді голови компанії”, – зазначила вона. Маєр додала, що “як генеральний директор” хоче “щиро вибачитися перед кожним з користувачів” Yahoo.

За її словами, компанія до цих пір намагається встановити механізм, за допомогою якого здійснювалась атака. Екс-голова компанії підкреслила, що нічого не було відомо до тих пір, поки дані про це в листопаді минулого року не представили американській влади.

“Тепер ми знаємо, що за атаками на системи Yahoo стояли російські розвідники і хакери, що фінансувались владою РФ”, – додала вона. Варто відзначити, що про масову хакерської атаки на користувачів Yahoo стало відомо лише в грудні 2016 року.

За інформацією представників компанії, зломів зазнали тоді 1 млрд акаунтів. Однак пізніше, в жовтні 2017 року, Yahoo уточнила кількість жертв атаки. Так, всього, згідно з оновленими даними компанії, хакери отримали доступ до 3 млрд акаунтів, а сама атака торкнулася всіх користувачів пошукової системи.

Так, в березні 2017 року федеральні прокурори США звинуватили у взломах 500 млн облікових записів користувачів Yahoo двох російських розвідників і двох хакерів.

Нагадаємо, на початку жовтня 2013 року маштабна Кібератака на системи інтернет-гіганта Yahoo дала змогу зловмисникам отримати доступ до 3 млрд акаунтів користувачів сервісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *