Жителі Донбасу заслуговують на справжній режим тиші - Волкер

«Я хочу підкреслити – це досі гаряча війна. Ми повинні переконатися, що люди мають доступ до речей, які їм будуть необхідні, аби пережити зиму. А це не так просто через конфлікт», – Волкер.

Спеціальний представник Державного департаменту США у справах України Курт Волкер нагадав про необхідність встановлення справжнього режиму тиші на Донбасі.

Про це він написав на своєму акаунті в Twitter.

“442 підтверджені жертви серед цивільного населення у 2017 році, що перевищує (кількість жертв) 2016 рік. Люди Донбасу заслуговують на справжнє припинення вогню.” – написав Волкер.

Сьогодні, 13 листопада Курт Волкер проведе третю зустріч з Владиславом Сурковим.

Американський дипломат також стурбований гуманітарною ситуацією на Донбасі, і планує обгооворити це питання з російським колегою.

«Я хочу підкреслити – це досі гаряча війна. Це активний конфлікт. Загинуло більше десяти тисяч людей; понад 2 млн. переміщених осіб. Конфлікт йде вдень і вночі. Кожну ніч порушується режим припинення вогню. З наближенням зими, існують очевидні побоювання на гуманітарному рівні. Ми повинні переконатися, що люди мають доступ до речей, які їм будуть необхідні, аби пережити зиму. А це не так просто через конфлікт», – розповів Волкер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *