США закликали Росію негайно звільнити українця Сущенка

Сполучені Штати також стежать за справами Миколи Карпюка та Станіслава Клиха, яких засудили в травні 2016 за звинуваченням у неправдивому “тероризмі”.

Представництво США при ОБСЄ закликало РФ негайно звільнити українського журналіста Романа Сущенко.

Про це заявив офіційний представник США при ОБСЄ Гаррі Каміан.

“Сполучені Штати глибоко стурбовані тим, що московський суд може присудити журналісту Роману Сущенку до 20 років позбавлення волі за сфабрикованими звинуваченнями у шпигунстві. Ми закликаємо Росію зняти ці звинувачення”, – підкреслив Камиан.

“Сполучені Штати також стежать за справами Миколи Карпюка та Станіслава Клыха, яких засудили в травні 2016 за звинуваченням у неправдивому “тероризмі”. Ми закликаємо Росію повернути їх в Україну”, – підкреслив американський дипломат. “Ми закликаємо Росію виконувати свої міжнародні зобов’язання, включаючи зобов’язання перед ОБСЄ, поважати суверенітет і територіальну цілісність України”, – заявив Каміан.

А ми нагадуємо, що інформаційна кампанія #LetMyPeopleGo вже декілька років бореться за визволення політв’язнів, що утримуються в РФ за сфабрикованими звинуваченнями. Дізнатись більше та приєднатися можна за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *