Українська компанія вперше виграла тендер в ЄС

Українська компанія “СпецТехноЕкспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, стала першою українською компанією, яка виграла тендер в ЄС.

 

Про це повідомляється на сайті Мінекономрозвитку.

Українська компанія ДП ДГЗП “СпецТехноЕкспорт” стала першою українською компанією, що після приєднання України до Угоди СОТ про міжнародні публічні закупівлі (Government Procurement Agreement – GPA) отримала контракт від державної європейської компанії на постачання комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років.

Умови та вартість контракту не розголошуються.

Повідомляється, що тендер проводився відповідно до європейської директиви Defence Directive 2009/81/EC. А оскільки українське законодавство у сфері публічних закупівель на сьогодні відповідає міжнародним стандартам та принципам, умови участі у тендері були аналогічними до тих, що вимагаються від учасників публічних тендерів в українській системі Prozorro.

“Участь українських експортерів в міжнародних публічних закупівлях – це додаткові можливості на ринках 45 країн світу. Перемога СпецТехноЕкспорту – результат спільної роботи Мінекономрозвитку, Офісу з просування експорту та самої компанії. Тому працюємо разом для зростання українського експорту”, – зазначила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *