Перший етап обміну полоненими на Донбасі може відбутися до Нового Року – Медведчук

За словами Медведчука, обмін полоненими у форматі «всіх на всіх» проходитиме в два етапи.

Лідер руху «Український вибір – право народу» Віктор Медведчук, який представляє Україну в робочій підгрупі з гуманітарних питань Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі, заявив, що перший етап обміну полоненими на Донбасі може відбутися до новорічних та різдвяних свят.

Про це Медведчук заявив в інтерв’ю телеканалу “Україна”. “Терміни були узгоджені на початковому етапі, в першу чергу, з президентом України, і було визначено, що ми зможемо виконати відповідні дії, спрямовані на звільнення зазначених осіб в термін до новорічних та різдвяних свят. Тобто, сьогодні є всі надії провести звільнення в ті терміни, про які раніше говорилося “, – повідомив Медведчук. Передбачається, що обмін полоненими в форматі «всіх на всіх» буде проходити в два етапи.

Як повідомляв УНІАН, раніше Медведчук заявляв, що обмін полоненими за формулою «306 на 74» стане першим етапом після відновлення процесу звільнення заручників. 29 листопада в Мінську проходить засідання Тристоронньої контактної групи із врегулювання ситуації на Донбасі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *