Кабмін обіцяє зростання середньої зарплати до 10 тисяч гривень

Також прем’єр упевнений, що зростання економіки і досягнення гідного рівня оплати праці дозволять подолати дефіцит кваліфікованих кадрів в Україні.

Кабінет міністрів України в рамках політики зростання економіки і соціальних стандартів ставить завдання забезпечити в 2018 році збільшення середньої заробітної плати в Україні до 10 тисяч гривень з нинішніх 7400 гривень. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі одного з українських телеканалів.

“Ми передбачаємо не тільки зростання мінімальної зарплати в 2018 році, але і середньої зарплати. Сьогодні цей показник становить 7400 гривень в середньому. Це зарплати, з яких сплачують податки. Завдання на наступний рік – не менше 10 тисяч гривень. Наше завдання – довести показник середньої зарплати, з якої сплачено податки, до 10 тисяч гривень. На цьому я буду концентруватися”, – сказав прем’єр. За словами Гройсмана зростання економіки і досягнення гідного рівня оплати праці дозволять подолати дефіцит кваліфікованих кадрів в Україні. Як повідомляв УНІАН, за даними Держстату, середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Україні в жовтні 2017 року порівняно з жовтнем 2016 року збільшилася на 37,9%, а в порівнянні з минулим місяцем 2017 року зросла на 0,4% – до 7377 гривень. З 1 січня 2017 року мінімальна зарплата в Україні була підвищена більше ніж в 2 рази – до 3200 гривень. Президент України Петро Порошенко раніше заявив, що в рамках бюджету на 2018 рік може бути передбачено збільшення мінімальної заробітної плати до 4100 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *