Україна і Китай втілять в життя спільні проекти на $7 мільярдів - Гройсман

За словами прем’єр-міністра, Китай був і залишається нашим стратегічним партнером та пріоритетом у питанні розвитку співробітництва.

Україна і Китай виходять на стратегічний рівень взаємодії, в рамках якого планується реалізація спільних проектів на суму 7 млрд дол. Про це повідомила прес-служба уряду з посиланням на результати зустрічі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з віце-прем’єром Державної ради Китаю Ма Каєм у Києві.

«Китай був і залишається нашим стратегічним партнером і стратегічним пріоритетом. І сьогодні перед нами відкриваються нові можливості для поглиблення співпраці та перезавантаження реалізації спільних проектів та ініціатив», – сказав Гройсман. За словами прем’єра, досягнуті домовленості дозволять посилити двосторонню взаємодію між державами. У свою чергу, Ма Кай підкреслив, що Китай приділяє особливу увагу співпраці з Україною як у політичній, так і в торгово-економічній сфері. «Ми вважаємо, що у нас однакові позиції в цьому аспекті. Саме тому ми готові стимулювати і поглиблювати нашу співпрацю», – сказав Ма Кай. Згідно з повідомленням, сторони відзначили, що Китай послідовно підтримує Україну і впевнено входить до трійки найбільших торгових партнерів нашої країни. Зі свого боку Київ реалізує курс внутрішніх реформ, спрямований, в тому числі, на залучення китайських інвестицій – в агросектор, промисловість, банківську сферу та спільну реалізацію масштабних логістичних та інфраструктурних проектів континентального рівня в рамках ініціативи «Один пояс – один шлях», а також проектів локального значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *