Порошенко подякував міжнародним партнерам за зусилля щодо звільнення українських політв’язнів в РФ

За даними дослідження експертів Кримської правозахисної групи, з 2014 року – після анексії Криму Росією – не менше 70 осіб були незаконно позбавлені волі в рамках політично мотивованих кримінальних справ.

Президент України Петро Порошенко подякував міжнародним партнерам за зусилля щодо звільнення українських політичних в’язнів, незаконно утримуваних Росією.

Про це йдеться у повідомленні глави держави у мікроблозі Twitter. «Я вдячний нашим міжнародним партнерам, які разом з нами докладають зусиль щодо звільнення українських політичних в’язнів, незаконно утримуваних Росією. Переконаний, правда і справедливість переможуть», – написав Порошенко. Читайте також Геращенко повідомила про збільшення кількості українських заручників на Донбасі Як повідомляв УНІАН, посольство Великої Британії закликало Російську Федерацію негайно звільнити всіх українських політичних в’язнів. За даними дослідження експертів Кримської правозахисної групи, з 2014 року – після анексії Криму Росією – не менше 70 осіб були незаконно позбавлені волі в рамках політично мотивованих кримінальних справ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *