Британське посольство привітало українців "мовою" емоджі

У привітанні порівнюються традиції святкування Різдва в Британії та в Україні.

Посольство Великої Британії привітало українців з прийдешніми святами використовуючи “мову” емоджі. Відеопривітання опубліковане на офіційній сторінці посольства у Facebook. “Цьогоріч ми вирішили присвятити наше відео традиціям святкування Різдва у Великій Британії та Україні. Щоб яскравіше розкрити тему, ми використали нині популярну «мову» емоджі”, – йдеться у повідомленні.

З Новим Роком та Різдвом

Посольство Великої Британії та посол Джудіт Гоф сердечно вітають українців з прийдешніми різдвяними та новорічними святами!Цьогоріч ми вирішили присвятити наше відео традиціям святкування Різдва у Великій Британії та Україні. Щоб яскравіше розкрити тему, ми використали нині популярну «мову» емоджі. 😉Британські та українські співробітники посольства розповідають про звичаї, які є спільними та які відрізняються у наших країнах: коли, власне, починається святкування, що подається на різдвяний стіл і що ми співаємо.До речі, про частування на Різдво – як ви чули у відео, британці готують страву pigs in blankets. Що ж таке ці «свині у ковдрах»? Даруємо за правильну відповідь фірмові посольські календарі на 2018 рік. Умови участі прості: вподобайте і поширте цей допис, напишіть у коментарях вашу відповідь і чекайте на результати 27 грудня. Оберемо 5 переможців через Random.org (обов’язковою умовою участі є перебування на території України).Бажаємо веселого Різдва та щасливого Нового року! 🎄🎅***The British Embassy Kyiv and Ambassador Judith Gough cordially wish Ukrainians a Merry Christmas and a Happy New Year! This time we dedicated our video to the traditions of celebrating Christmas in the UK and in Ukraine. In order to explain it best, we used the popular emoji language. 😉British and Ukrainian Staff of the Embassy explain those traditions, what we have in common and what differs, for instance, when we gather, what we eat and how we actually celebrate.Talking about food – we mentioned in the video ‘pigs in blankets’. What dish is it?So, a little contest: if you want to get branded Embassy calendars for 2018, simply like and share this post, write the correct answer in comments and wait for the results on 27 Dec. We will choose 5 winners via Random.org (for users in Ukraine only).Merry Christmas and a Happy New Year! 🎄🎅

Опубліковано British Embassy, Kyiv 22 грудня 2017 р.

Також представники посольства пропонують вгадати, чим є традиційна різдвяна страва “свині у ковдрах” (pigs in blankets) та отримати за це подарунок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *