Голова МЗС Канади про окупацію Криму: важливо не забувати про страждання кримських татар

Фріланд розповіла, що мала можливість у Відні бути присутньою на сніданку, присвяченому кримським татарам, і почути безпосередньо, що діється в Криму.

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд наголосила, що важливо не забувати про страждання кримських татар через окупацію Росією Криму.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Фріланд заявила під час спільної прес-конференції з міністром закордонних справ України Павлом Клімкіним після завершення двосторонньої зустрічі в Києві. “Я думаю, що дуже важливо нам всім не забувати про страждання кримських татар. Я дуже рада, що я мала можливість у Відні бути присутньою на сніданку, присвяченому кримським татарам, і почути безпосередньо, як вони розповідали, що там діється в Криму”, – сказала Фріланд. Також вона розповіла про свою зустріч в Оттаві цього тижня з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном.

“Ми довго зустрічалися, одна з головних тем – ми про Україну говорили. Це була одна з наших великих тем, і про роботу Курта Волкера, спецпредставника Держдепартаменту США у справах України”, – сказала Фріланд. Як повідомляв УНІАН, 7 грудня на полях засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні пройшов захід, присвячений ситуації з правами людини у тимчасово окупованому Росією Криму. Під час заходу звільнені з російського ув’язнення заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз і Ільмі Умеров закликали міжнародну спільноту продовжувати тиск на Росію. У заході взяли участь міністри закордонних справ Канади, Швеції, Литви, Латвії, України, Естонії, а також високі представники США, Туреччини, Великої Британії, Польщі, Румунії, Данії, Норвегії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *