До України прибула третя партія американського вугілля

У порту «Чорноморськ» прийняли судно з 60 тис. тонн вугілля зі США. Балкер доставив коксівне вугілля марок Rocklick і Premium Eagle.

У порту «Чорноморськ» 26 грудня прийняли третє судно з 60 тис. тонн вугілля зі Сполучених Штатів Америки.

У диспетчерській порту, балкер SBI CARIOCA вже ошвартований біля причалу №1 першого терміналу. «Він доставив зі Сполучених Штатів Америки коксівне вугілля марок Rocklick і Premium Eagle. Вже розпочалося вивантаження», – сказали в диспетчерській. За словами заступника начальника першого терміналу Миколи Сміщука, запланована інтенсивність обробки судна – 15 тисяч тонн на добу. За такої інтенсивності загальний час перебування судна під обробкою прогнозується в межах чотирьох діб. Потім імпортне вугілля залізницею відправлять на українські електростанції.

Як відомо, Україна відчуває дефіцит енергетичного вугілля марок А (антрацит) і Т (пісне) після початку конфлікту на Донбасі. Вугілля цих марок використовують сім з 14 ТЕС і деякі великі теплоелектроцентралі. Як повідомляв УНІАН, 18 листопада порт «Чорноморськ» прийняв друге судно з 75 тис. тонн вугілля марки «Г» з США. Вугілля попрямувало на теплоелектростанції ДТЕК для поповнення складських запасів. Завдяки резервам палива станції зможуть працювати з підвищеним навантаженням, видаючи необхідну потужність в енергосистему України в опалювальний сезон.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *