Посольство Німеччини: подальший обмін заручників має бути проведений швидко

Уповноважений у справах Німеччини в Україні зустрівся з одним зі звільнених з полону, з родичами звільнених, а також з дружиною військового, який надалі перебуває у полоні.

У посольстві Німеччини наголошують, що подальший обмін заручників на Донбасі має бути швидко реалізованим.

Як ідеться в повідомленні посольства Німеччини в Україні у Facebook, 29 грудня 2017 року тимчасовий уповноважений у справах ФРН в Україні Вольфґанґ Біндзайль зустрівся з чоловіком, що повернувся з полону, з родичами випущених на волю з табору полонених у Мар’їнці, а також з дружиною військового, який далі перебуває у полоні на окупованій території Донецької області. “Під час зустрічі обговорювали важке становище родин. Крім того, порушували питання перспектив обміну полонених, а також ролі федерального уряду у мінському процесі та “нормандському форматі”. Біндзайль запевнив у тому, що федеральний уряд і надалі докладатиме зусиль для мирного вирішення конфлікту. При цьому обмін полонених належить до першочергових заходів, які мають бути швидко реалізовані”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 27 грудня на Донбасі відбувся обмін заручниками. Україна віддала 233 засуджених, які були затримані у зв’язку з війною на Донбасі і відбували покарання в українських в’язницях, в обмін на 73 українські заручники.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *