Папа Римський Франциск закликав світ не забувати про війну на Донбасі

Під час традиційної зустрічі з дипломатичним корпусом, яка відбувається на початку року, глава Католицької Церкви підбиває підсумки року, який минув.

Папа Римський Франциск під час зустрічі з дипломатичним корпусом нагадав міжнародній спільноті про війну на Донбасі.  Про це Франциск сказав на зустрічі із послами 183 країн, акредитованими при Святому Престолі, повідомляє “Радіо Ватикану”.

Рік, що минув, посіяв нові жертви в конфлікті, який гнітить країну, й надалі завдаючи страждання населенню, зокрема, сім’ям, які проживають у зонах, заторкнутих війною та втратили своїх найдорожчих, нерідко – дітей та похилих віком”, – сказав Франциск. В цьогорічній промові Папа Римський також зосередив свою увагу, серед іншого, на двох важливих річницях, а саме – 100-річчя від завершення Першої світової війни та 70-річчя прийняття Загальної декларації прав людини. Зазначається, що під час традиційної зустрічі з дипломатичним корпусом, яка відбувається на початку року, глава Католицької Церкви підбиває підсумки року, який минув, у контексті міжнародної панорами та ділиться думками про невідкладні завдання, що стоять перед міжнародною спільнотою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *