У Литві вулицю, на якій стоїть посольство РФ назвуть на честь Нємцова

Лідер опозиційної партії Союз вітчизни – християнські демократи Литви Габріелюс Ландсбергіс ініціює перейменування вулиці на, якій знаходиться посольство Росії, у вулицю Бориса Нємцова.

Про це повідомляє видання Lrytas.

З відповідною пропозицією він звернувся до міської ради і мера Вільнюса.

“Хоча Вільнюс завжди був, і я сподіваюся буде передвісником боротьби для демократичної Росії і всього пострадянського простору, ідея втілення його як столиці свободи не знайшла досі належного втілення” – зазначив Ландсбергіс.

“Найкраще було б вшанувати Бориса Нємцова, назвавши його іменем Латвійську вулицю, яка веде до посольства Росії” – додав депутат.

Читайте також : У Вашингтоні на честь Нємцова назвуть вулицю біля посольства РФ

Він пропонує розпочати процедури з перейменування до 27 лютого – річниці з дня вбивства політика. Раніше повідомлялося, що міська рада Вашингтона проголосувала за присвоєння імені Бориса Нємцова кварталу біля посольства РФ.
Опозиційного політика Бориса Нємцова було вбито 27 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту в Москві. Замовника вбивства досі не знайшли. Вбивство Нємцова викликало обурення в усьому світі й привернуло увагу міжнародної громадськості до складного становища російських опозиціонерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *