У Литві зібрали майже 83 тис. євро на допомогу Донбасу

У Литві на національному телеканалі LRT у благодійному марафоні на підтримку України “Разом до перемоги” зібрано 82,7 тис. євро на гуманітарну допомогу для Донбасу, який постраждав внаслідок російської агресії.

Про це повідомили в прес-службі посольства України в Литві.

Другий благодійний телемарафон організували міжнародна волонтерська організація “Blue/Yellow” і Литовське національне радіо та телебачення. Участь у заході, зокрема, взяли українські військові та волонтери з Донбасу, посол України в Литві  глави дипломатичних місій Грузії, Латвії та Естонії, акредитовані у Литві, чиновники МЗС Литви та Міноборони Литви. У рамках телемарафону свої музичні твори представили виконавці з України, Литви та Латвії.

“Лише упродовж прямого ефіру благодійного телемарафону глядачі надіслали біля 82 тис. 700 євро, отримувач яких – організація “Blue/Yellow”, що надає допомогу постраждалим внаслідок російської агресії на території Донецької та Луганської областей, українським військовим, їхнім родинам, дітям, які втратили батьків, а також міським громадам”, – наголосили в МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *