Великобританія будує радіолокатор на випадок російської агресії

Радар дозволить військово-повітряним силам контролювати повітряний простір на північ від Британії і далі через Норвезьке море, “зміцнивши суверенний потенціал Великої Британії в період підвищеної активності  Росії”.

Велика Британія вирішила збудувати на Шетлангдських островах новий радіолокатор, щоб захиститися у випадку російської агресії. Про це заявив начальник штабу Королівських військово-повітряних сил Великої Британії Стівен Хіллієр, повідомляє сайт британського міноборони, пише Європейська правда. Радарна система буде розміщена на базі “Сакса Ворд”. Її вартість – 10 мільйонів фунтів стерлінгів. Радар отримуватиме інформацію, а потім передаватиме її у національний центр швидкого реагування.

Радар дозволить військово-повітряним силам контролювати повітряний простір на північ від Британії і далі через Норвезьке море, “зміцнивши суверенний потенціал Великої Британії в період підвищеної активності  Росії”, ідеться у повідомлення міністерства. Читайте також Росія займається “експортом агресії” — дипломат “Ми завжди будемо захищати наше небо від російської агресії. Цей радар є життєво важливим елементо для безпеки Великої Британії, оскільки ми відповідаємо на посилення глобальних загроз і підвищуємо нашу здатність відповідати на них. Дії Росії не обмежаться кордонами Східної Європи”, — зазначив міністр оборои Британії Гевін Вільямсон. Раніше міністр оборони Великобританії Гевін Вільямсон заявив, що Росія може завдати удару по британській інфраструктурі і системі енергопостачання, що призведе до “тисяч і тисяч жертв”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *