Посли Британії та Німеччини розповіли подробиці виклику в МЗС Росії

Посли Великої Британії та Німеччини, яких у п’ятницю викликали до МЗС РФ, розповіли подробиці візиту.

Як повідомляє “РИА Новости“, посол Великої Британії в РФ Лорі Брістоу повідомив журналістам, що обговорив в МЗС РФ кроки, які зробили Москва і Лондон після інциденту в Солсбері, однак деталі дискусії не розкрив.

“Я поки не збираюся вдаватися в якісь деталі. Ми вивчимо те, що мені тільки що було сказано, і будемо приймати наші рішення виходячи з цього “, – сказав Брістоу.

Посол Німеччини після візиту в МЗС РФ заявив, що Німеччина зацікавлена в хороших відносинах з РФ, “але Москва повинна прояснити питання щодо інциденту в Солсбері”, цитує його російське агентство.

У п’ятницю міністерство закордонних справ Росії викликало до себе послів Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі. Як відомо, вже 29 країн висилають російських дипломатів у зв’язку з отруєнням у Солсбері колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його доньки Юлії. Крім того, Болгарія, Люксембург, Словаччина, Мальта та Португалія викликали своїх послів в РФ для консультацій. Серед країн ЄС жодним чином не “покарали” Росію Австрія, Кіпр та Греція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *