Москва планувала окупацію центральних регіонів України – The Times

Москва планувала захоплення не лише Криму та Донбасу. У 2014 році Кремль розробив проект із дестабілізації Запорізької області, який мав вивести регіон з-під суверенітету України.

Згідно плану Москви жителів регіону планували підготувати до «проросійського заколоту», або до «звільнення від нацистсько-фашистських окупантів».

Олексій Муратов, довірена особа Путіна у бойовиків планував витратити 181 тисяч доларів на реалізацію проекту «Троя», який полягав у «маніпуляції громадською думкою» та налаштування громади регіону на «заколот». Окрім того, планували використати заздалегідь створену агентурну мережу країни-агресора і «нав’язування контакту» з місцевою поліцією та СБУ, повідомляє видання The Times.

Такі висновки випливають з документу, який був у третій частині електронного листування помічника президента Росії Владислава Суркова, яку вдалось отримати українським хакерами у минулому році.

 Відомо, що плани екс-нардепа Держдуми РФ Муратова є лише «частиною більш широкого плану Кремля по дестабілізації ситуації в Україні».

Нагадаємо, у 2017 року Службою безпеки України було попереджено 17 терористичних актів та 8 диверсій.

One thought on “Москва планувала окупацію центральних регіонів України – The Times

  • 06.04.2018 at 04:27
    Permalink

    На заході угорська нацменшина, а в усій Україні російські колоністи роблять свою справу!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *