Google видалив звернення російського опозиціонера з YouTube.

З відеоплатформи прибрали ролики російського опозиціонера Олексія Навального із закликом вийти на мітинги проти підняття пенсійного віку.

Представники Олексія Навального говорять, що видалення – це “політична цензура”, але компанія Google заявляє, що вона просто дотримується російських законів.

Google видалила з YouTube відеозвернення російського опозиціонера Олексія Навального, який активно критикує Путіна, напередодні виборів губернаторів,  мерів та депутатів різних рівнів.

Олексій Навальний через YouTube заохочував росіян взяти участь у демонстраціях та акціях протесту проти підвищення пенсійного віку.

У більш ніж 80 російських містах пройшли акції прибічників Олексія Навального, котрі виступають проти запланованого підвищення пенсійного віку. Близько 50 його прихильників були затримані перед початком акцій протесту і більше ніж 1000 осіб під час їх проведення.

Прибічники пана Навального стверджують, що видалення відеоматеріалів з YouTube є “політичною цензурою”, проте компанія Google стверджує, що правоохоронні органи Російської Федерації вимагають від них діяти відповідно до національного законодавства.

Соратник Навального Леонід Волков засудив американську корпорацію за те, що, на його думку вона вперше в своїй історії “задовільнила незаконні вимоги російської влади”.

Російська влада заявляє, що Олексій Навальний проводив політичну агітацію, а відповідно до вимог російського виборчого законодавства забороняється проведення політичних кампаній за 24 годин до відкриття виборчих дільниць.

У своїй заяві компанія YouTube, яка належить компанії Google, зазначила, що розглядає абсолютно всі запити державних органів, додавши: “Ми вимагаємо від користувачів чіткого дотримання місцевих законів, а також політики інтернет-ресурсу щодо розміщення відеоматеріалів”.

Нагадаємо, що раніше уряд оголосив про підвищення пенсійного віку для чоловіків від 60 до 65 років, а для  жінок з 55 до 63 років.

Згідно з статистичними даними середня тривалість життя в Росії, наразі, менша за встановлений пенсійний вік і тому деякі громадяни стурбовані тим, що вони не проживуть достатньо довго, щоб вийти на пенсію.

“Путін та його уряд розкрадали бюджет протягом останніх 18 років”, – заявила команда Навального в передпротесній заяві. “За весь час перебування при владі вони запевнили нас, що ні за яких обставин не буде підвищено пенсійний вік. І тепер вони його збільшують.”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *