У США бачать активні спроби РФ втрутитися у вибори в Україні

Російський уряд активно намагається втрутитися у внутрішні справи в Україні, в тому числі в контексті президентських і парламентських виборів, запланованих на наступний рік.

Таку оцінку озвучив високопоставлений представник Державного департаменту США під час брифінгу для журналістів у вівторок.

“Ми бачимо помітне зростання – вже на дуже високому рівні – російського втручання у внутрішні справи України”, – зауважив офіційний представник Держдепу у відповідь на запитання, як оцінює адміністрація США намагання РФ втрутитися в майбутні вибори в Україні.

“Думаю, що росіяни – і я маю назвати конкретно російський уряд, бо вважаю, що ці рішення виходять від Путіна – сприймають Україну як дуже вразливу ціль та намагаються в різні способи підірвати довіру до демократичних інститутів”, – зазначив американський посадовець.

У цьому зв’язку він звернув увагу також на високий рівень кібер-активності росіян.

За його словами, Державний департамент США забезпечив велику практичну підтримку Україні, у тому числі у сфері посилення кібер-захисту. “Отже, ми закатали рукави й щоденно працюємо з ними (з українською стороною – ред.), щоб зробити Україну та її установи більш стійкими до цих нападів”, – підкреслив представник Держдепартаменту США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *