У РФ компанію Google оштрафували на півмільйона рублів за відмову приховувати заборонені сайти

Компанія не приєдналася до Федеральної державної інформаційної системи з переліком заблокованих в Росії сайтів, щоб приховувати їх з видачі пошуковика.

Роскомнагляд оштрафував американську компанію Google на 500 тисяч рублів за неприєднання до реєстру заборонених в Росії сайтів, щоб приховувати їх з видачі пошуковика. Про це повідомив у вівторок журналістам глава відомства Олександр Жаров.

“Google оштрафували на 500 тисяч рублів”, – сказав Жаров, додавши, що відомство продовжить спостерігати за компанією на предмет виконання законодавства РФ.

“Будемо і далі домагатися дотримання російського законодавства. Можу анонсувати, що найближчим часом почнемо наступну адміністративну справу стосовно Google”, – сказав він.

Жаров нагадав, що компанія у встановлені терміни не підключилася до Федеральної державної інформаційної системи з переліком заблокованих в Росії сайтів.

Нагадаємо, серед заборонених в РФ сайтів – анонімайзери та сервіси для обходу блокувань. Як повідомлялось, Роскомнадзор змусив месенджер Telegram передавати особисті дані користувачів, підозрюваних у тероризмі, правоохоронним органам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *