Кабмін влаштує кандидатам Зеленського співбесіду

Гройсман проведе інтерв’ю з кандидатурами, запропонованими Зеленським на губернаторів у восьми областях.

В уряді проведуть співбесіди з кандидатами президента Володимира Зеленського на голів обласних державних адміністрацій. Про це в ході засідання уряду в середу, 26 червня, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

Відзначається, що співбесіди пройдуть в закритому режимі. “Переходимо до питання з обмеженим доступом і працюємо далі. Прошу підготувати кандидатів. Потім ми вийдемо, всіх представимо”, – зазначив прем’єр-міністр. Він запропонував провести розгляд кандидатур в режимі інтерв’ю. До того ж, преса при цьому не буде присутньою. “Далі – коли ми визначимося, як уряд з приводу того, що ми когось підтримуємо або не підтримуємо, ми про це повідомимо абсолютно публічно про те, що ми погодили, а призначати буде президент України. Він нестиме політичну відповідальність за своїх призначенців. Співбесіду ми можемо провести саме в такому режимі”, – пояснив глава уряду.

Нагадаємо, раніше вранці віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко назвав вісьмох кандидатур на голів ОДА, внесених від Офісу Президента Зеленського. “Хто ці люди? Звідки? Яким чином стали кандидатами на зазначені посади?” – написав віце-прем’єр у своєму Facebook. Так, головою Донецької ОДА пропонується призначити Павла Кириленка, Закарпатської ОДА – Ігоря Бондаренка, Київської ОДА – Михайла Бно-Айріяна, Луганської ОДА – Віталія Комарницького, Львівської ОДА – Маркіяна Мальського, Одеської ОДА – Андрія Андрейчикова, Херсонської ОДА – Юрія Гусєва, Черкаської ОДА – Ігоря Шевченка.

Раніше в 12 областях призначені тимчасові губернатори. Перед цим Зеленський звільнив губернаторів 15 областей, а саме: Чернігівської, Хмельницької, Херсонської, Тернопільської, Сумської, Полтавської, Одеської, де відсторонений від виконання обов’язків в.о. голови, Миколаївської, Львівської, Кіровоградської, Київської, Івано-Франківської, Запорізької, Закарпатської та Волинської.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *