ПриватБанк заявляє про рекордний прибуток

За півроку фінустанова отримала 18,3 мільярда гривень прибутку, що є рекордом за всю історію банку.

За перші шість місяців 2019 року ПриватБанк отримав 18,3 млрд грн чистого прибутку. Про це повідомляє прес-служба банку в п’ятницю, 12 липня.

Там зазначають, що це є рекордним показником за всю історію банку і в 2,6 разу перевищує прибуток за підсумками аналогічного періоду минулого року.

За словами голови правління банку Петра Крумханзла, чистий процентний дохід за півроку склав 9,8 млрд грн, чистий комісійний дохід – 8,5 млрд грн.

Приріст кредитного портфеля малого і середнього бізнесу з початку року склав 1,5 млрд грн, зростання кредитного портфеля фізосіб – 4,1 млрд грн. Сумарний приріст грошей клієнтів за цей період склав 7,7 млрд грн – до 219 млрд грн.

“Висока ефективність роботи банку вже отримала визнання на міжнародному рівні. Згідно з даними британського The Banker, ПриватБанк увійшов до топ-10 успішних фінустанов світу, що показали кращу динаміку переходу від збитків до прибутку”, – зазначив Крумханзл.

Відзначимо, що за 2018 рік прибуток ПриватБанку склав 15,2 млрд грн, тоді як роком раніше банк отримав 23 млрд грн збитку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *