АктуальноВсі новиниГоловне в Україніголовне у світіСвітУкраїна

Американська делегація в Криму не пов'язана з урядом США - посольство

Так звана делегація зі США, яка, за повідомленнями російських ЗМІ, прибула до окупованого Криму подорожувати півостровом і зустрічатись з місцевими жителями, ніяким чином не пов’язана з урядом США. Про це повідомили в Посольстві США в Україні.

“Ми знаємо про повідомлення щодо делегації, яка відвідує Крим, проте ця делегація ніяким чином не пов’язана з урядом США”, — повідомили в посольстві.

У диппредставництві наголосили, що Сполучені Штати “непохитно на боці України у боротьбі з російською агресією”. Зазначається, що з 2014 року США та європейські партнери згуртувалися на захист суверенітету та територіальної цілісності України.

“У „Кримській декларації“ Державного секретаря США Майка Помпео від 25 липня 2018 року чітко і однозначно сказано про політику США: ми не визнаємо і не будемо визнавати анексію Криму Росією”, — наголосили в посольстві.

У середу до анексованого Криму прибула делегація з США, яка протягом декількох днів планує подорожувати півостровом і зустрічатись з місцевими жителями. Про це повідомив голова так званої Спілки журналістів Севастополя Сергій Горбачов.

“Вони прибувають щороку, щоб знайомитися з тими змінами, які відбуваються (на півострові в останні роки – ред.). Сьогодні ввечері вони (прибули – ред.) в Сімферополь”, — сказав Горбачов.

За його даними, до складу делегації входять представники американського “Центру громадських ініціатив”.

Горбачов заявив також, що американські гості проїдуть по різних районах півострова. Наприклад, в Севастополі проведуть кілька зустрічей з журналістами та громадськими діячами, а також з молодими перекладачами.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close