Також сторони досягли домовленостей по двом проектам в Україні на підтримку малого бізнесу.

Корпорація закордонних приватних інвестицій США (OPIC) планує інвестувати 650 мільйонів доларів у ряд нових проектів в Україні, заявив президент корпорації Рей Вошберн в ході зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом.

“У безпосередніх планах нашої корпорації знаходяться проекти з інвестування 250 мільйонів доларів у новий проект з “Енергоатомом”. Ще одна угода на стадії укладення – з будівництва енергооб’єктів в Запоріжжі. Це буде проект на 400 мільйонів доларів”, – сказав Вошберн.

Президент OPIC подякував за допомогу в підготовці цих проектів міністру фінансів Олександру Данилюку. Також Вошберн повідомив про досягнення домовленостей по двом проектам в Україні на підтримку малого бізнесу. “Ми вже провели перші зустрічі, які дали старт цих проектів”, – додав він. Крім того, президент OPIC повідомив про ведення переговорів з ще одним проектом, не уточнюючи подробиць та суми інвестицій. “Ми зацікавлені в поглибленні економічних зв’язків між двома країнами і дуже символічно, що моя перша поїздка після призначення саме сюди”, – підкреслив Вошберн.

У свою чергу, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив надію, що двостороннє співробітництво буде успішним, і подякував США за підтримку нашої країни. “Глибоко переконаний, що ми зможемо в подальшому забезпечити динамічніше економічне зростання. Нам для цього потрібні інвестиції, і я думаю, що в рамках нашого співробітництва ми зможе визначити ті пріоритети, які будуть вигідні обом сторонам”, – сказав голова уряду.