За інформацією прес-центру штабу АТО, передові позиції українських бійців поблизу Маріуполя відвідала американська делегація.

 

Її очолював Начальник штабу Сухопутних військ Збройних сил США, чотиризірковий генерал Марк Міллі. Гості провели змістовну та фахову розмову з представниками командного складу українських військ на Донбасі. При цьому українська сторона наголосила, що вважає критично важливою підтримку США та інших союзників у приведенні Збройних Сил України до найсучасніших стандартів.

Після робочої зустрічі Марк Міллі поспілкувався з українськими бійцями. Зокрема, звернувся до них з такими словами: «Ви єдині, хто має реальний, справжній бойовий досвід проти існуючого ворога. Я також дослухаюся до вашого досвіду і я впевнений що скоро, завдяки бойовому духу ви зупините ворога і відновите суверенітет і територіальну цілісність».

А оприлюднене 11 серпня зведення прес-центру штабу АТО повідомляє, що минулої доби російсько-окупаційні війська 15 разів відкривали вогонь по українських позиціях. При цьому переважно ворог застосовував піхотне озброєння. І все ж, наші позиції у селищі Щастя обстріляно із зенітної установки, в ввечері терористи гатили з 82-міліметрових мінометів поблизу Кримського. Надійшла і скорботна звістка про непоправну втрату. На невідомому вибуховому пристрої біля селища Піски підірвався військовослужбовець Збройних Сил України.