АктуальноГоловне в УкраїніУкраїна

Американці дали $120 млн на розвиток економіки Донбасу

Східна Україна отримає матеріальну допомогу від USAID на розвиток економіки та самоврядування.

Агентство США з міжнародного розвитку USAID запустило дві програми з розвитку Східної України на $120 млн. Про це 28 травня повідомили в прес-службі міської ради Маріуполя. Повідомляється, що заступник голови USAID Марго Елліс і глава Маріуполя Вадим Бойченко обговорили спільні проекти з розвитку східної України. Партнери надали експертну та технічну підтримку, завдяки якій Маріуполь став відкритим і доступним містом.

Як повідомила Марго Елліс, USAID запустило два проекти в східних регіонах України. “Ми запустили два проекти на сході України загальною вартістю близько 120 млн доларів. У ході їх реалізації Маріуполь також отримає свою вигоду. Програми працюють у сфері розвитку економіки і самоврядування”, – сказала заступник голови USAID. Вона додала, що сподівається на активну участь жителів в управлінні містами і підкреслила важливість спільного бачення розвитку регіону та подякувала місцевій владі за чітку стратегію і активну позицію.

У 2018 році USAID вже надавав допомогу на розвиток економіки Донбасу. Тоді агенство виділило $ 25 млн на підтримку жителів регіонів, які найбільше постраждали від бойових дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close