Нардеп Давид Арахамія також прокоментував те, що в усіх його шести дітей імена починаються на літеру “Д”, так само як і в нього.

Давид Арахамія може всиновити дитину / фото УНІАН, Олександр Кузьмін

Давид Арахамія може всиновити дитину / фото УНІАН, Олександр Кузьмін

Народний депутат, голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія не виключає появи ще однієї, сьомої дитини у своїй родині.

Про це він розповів у інтерв’ю Каті Осадчій у програмі “Світське життя“.

За словами Арахамії, він зі своєю дружиною наразі роздумують, чи вагітніти їй ще раз, або ж піти іншим шляхом і всиновити чи вдочерити дитину.

Читайте такожСергій Притула розповів про можливе поповнення в родині: “Ми категорично за”

“Думаємо з дружиною, чесно кажучи, чи вже ще раз їй вагітніти, чи ми можливо когось всиновимо чи вдочеримо. Є така думка, але поки що рішення не прийнято, але в дуже активному процесі”, – розповів Арахамія.

Нардеп також прокоментував те, що в усіх його шести дітей імена починаються на літеру “Д”, так само як і в нього.

“Спочатку все починалося на “Да”, а потім вже імена закінчилися і я скотився назад і тільки на “Д”. Старший Давід, середній Даніель, Дана, Дарік, Демі і Деніс”, – зазначив Арахамія.

Нагадаємо, Давид Арахамія разом із дружиною Вікторією виховують шістьох дітей. У 2019 році на виборах до Верховної Ради він пройшов за списком “Слуги народу” під №4. Згодом був обраний головою фракції “СН”. Українське громадянство отримав у 2015 році.

Вас також можуть зацікавити новини

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter