Він зауважив, що “грати по вітру” – це ознака досвідченої політики.

Арахамія заявив, що "Слуга народу" нічного не обіцяла "Батьківщині" за голосування / фото УНІАН

Арахамія заявив, що “Слуга народу” нічного не обіцяла “Батьківщині” за голосування / фото УНІАН

Голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія прокоментував голосування “Батьківщини” за відкликання з посади спікера парламенту Дмитра Разумкова.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав у коментарі журналістам, відповідаючи на запитання, що “пообіцяли” “Батьківщині” за голосування на підтримку цього питання.

“Ми нічого не обіцяли “Батьківщині”… Я думаю, що вони, як політики, зрозуміли, що це вже буде 100%-во зроблено. Для того, щоб побудувати нормальний політичний діалог з новим керівництвом Верховної Ради, то вони просто зробили такий крок. Бо завжди по вітру грати – це ознака досвідченої політики”, – сказав Арахамія.

Він також зауважив: “Для мене теж було несподіваним таке голосування, чесно кажучи”.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 7 жовтня, 284 народних депутати підтримали рішення про відставку Разумкова з посади голови Верховної Ради.

З фракції “Слуга народу” за таке рішення проголосували 215 депутатів, з групи “Довіра” – 18, з групи “Партія “За майбутнє” – 19, з фракції “Батьківщина” – 20, з фракції “Голос” – 6 та 6 позафракційних.

Не голосували в повному складі фракції “Європейська солідарність” та “Опозиційна платформа – “За життя”.

На брифінгу після голосування Разумков, з огляду на результати, висловив думку, що між “Слугою народу” і “Батьківщиною” виникла “нова коаліція”.

Водночас, заступник голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв у коментарі УНІАН на питання, чому їхня фракція підтримала відставку спікера, зокрема, пояснив: “Тому що Разумков вже не може врятувати ситуацію в парламенті, а тим більше – в країні. Тому що не можна далі стримувати ту навалу, яка пішла кожен день і кожну годину, коли парламент забув, для чого його обирали. Не опозиція, а більшість”.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter