АктуальноВсі новиниГоловне в Україні

ArcelorMittal підозрюють у великій несплаті податків

Після аудиту на металургійному комбінаті підприємству нарахували 9 млрд грн податків. У ДПС очікують, що ArcelorMittal Кривий Ріг погодиться з усіма нарахуваннями.

Офіс великих платників податків Державної податкової служби донарахував металургійному комбінату ArcelorMittal Кривий Ріг 9 мільярдів гривень податкових платежів. Про це на зустрічі з журналістами заявив начальник Офісу Євген Бамбізов в середу, 4 вересня.

За його словами, рішення про донарахування податків було прийнято на підставі результатів аудиту, який проводився на підприємстві з травня цього року.

“Ця сума перевищує донарахування за всіма іншими підприємствами, з якими працював Офіс протягом усього року”, – зазначив Бамбізов.

За його словами, податківці виявили на Арселор порушення за кількома напрямками:

  • Рентна плата за використання надр (найбільша позиція, донарахування – 3 млрд грн).
  •     Заниження сум оренди землі підприємством в 2016-2019 роках;
  •     Угоди з підприємствами, що мають ознаки фіктивності;
  •     Акцизний податок (донарахування 500 млн грн);
  •     Податок на прибуток (60 млн грн).

“Далі нас чекає серйозна робота в судах і дискусії з підприємством. Але ми не очікуємо, що воно погодиться з усіма донарахуваннями”, – сказав Бамбізов.

Нагадаємо, 20 липня СБУ проводила обшук на ArcelorMittal Кривий Ріг. У відомстві заявили, що на підприємстві виявлено перевищення рівня радіації. СБУ знову відвідала ArcelorMittal Кривий Ріг 3 вересня.

Ми в соціальних мережах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close